xenforo eklentileri manuel sql injection hacker blog Sunucu Optimizasyon bilgisayar servis izmir bilgisayar servisi izmir asus servis izmir asus notebook servis izmir hp servisi izmir acer servisi izmir izmir boşanma avukatı ucuz vds sunucu
İzmit Oto Ekspertiz | Zynex Auto Ekspertiz

İzmit Oto Ekspertiz

  1. el araç da olsa artık tüm araçlar oldukça gelişmiş teknoloji ile üretilmektedir. Araçlarda boya yapılan bölgeyi farkedemeyebilirsiniz ya da motor kaputunu açtığınız zaman kapalı bir kutu olduğundan hiçbir şey anlamamanız gayet normal. Çünkü teknoloji artık bizleri bu şekilde yanıltmaktadır. Önceden ilkel yöntem de diyebileceğimiz ustalar her yönüyle kontrol yapabiiyorlardı ancak şimdilerde neredeyse tüm araçlar elektronik arıza tespit cihazlarıyla kontrol edilmektedir.

Siz de 2. el araç almak niyetindeyseniz, alacağınız aracı çok iyi kontrol etmelisiniz ya da ettirmelisiniz. İzmit Oto Ekspertiz olarak alacağınız aracın şanzuman ya da diğer elektronik arızalarının tespiti gibi sizlerin farkedemeyeceği ancak tecrübeli ekibimizle ortaya çıkabilecek sorunları sizlere bildiriyoruz. Verilen örnekler sadece bir kaç tanesidir. Uyanıklık yapan bir satıcı sizlere arızalı bir araç satarak sizi kandırabilir. Bu tür oyunlara gelmemek için İzmit Oto Ekspertizi tercih etmelisiniz.

Siz de diğer araç alıcıları gibi İzmit Oto Ekspertizi tercih ederek, almak istediğiniz aracın boya ve kaporta kontrolü, motorunun performans ve diğer kontrolleri, fren ve amotisör kontrolü gibi kontrolleri yaptırabilirsiniz. Diğer yandan aracınızı arıza tespit cihazına sokarak elektronik arızalarını da tespit etmekteyiz. Motor kontrolü ile size daha net bilgi verebiliriz. Bu sayede motorun gücü hakkında sizlere gelecek dönemde çıkabilecek sıkıntıları anlatıyoruz. Aracınızın kontrollerinden sonra ayrıca resmi kayıtlarını da kontrol etmekteyiz. Aracınıza ait tramer kaydı ve vergi borcu varsa diğer ceza ya da borçlarını çıkarıyoruz. Yani sizler araç alırken aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, gönül rahatlığıyla yeni aracınıza binebilmnizi sağlıyoruz.

İzmit Oto Ekspertiz ekibi olarak, almak istediğiniz aracınız kendi aracımızmış gibi düşünerek incelemelerini yapmaktayız. Bizler tarafsızlığımızla bu sektörede her zaman tercih edildik. Tarafsızlığımıza hiçbir şekilde gölge düşürmemek için çok titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Sizlere ekspertiz için farklı paketler sunmaktayız. Paketlerimiz sizin taleplerinize göre oluşturulmaktadır. Sizler araçla ilgili olarak öğrenmek istediğiniz bilgileri bize ilettiğinizde biz isteklerinize göre her  türlü araç bilgisini çıkarıyoruz. 2. el araç almak istiyorsanız İzmit Oto Ekspertiz’i ziyaret edin.