xenforo eklentileri manuel sql injection hacker blog Sunucu Optimizasyon bilgisayar servis izmir bilgisayar servisi izmir asus servis izmir asus notebook servis izmir hp servisi izmir acer servisi izmir izmir boşanma avukatı ucuz vds sunucu
Alt ve Ön Mekanik Kontrol | Zynex Auto Ekspertiz

Alt ve Ön Mekanik Kontrol

Kısa bir test sürüşünden ve bazı görüşmelerden sonra, genellikle istedikleri araçla eve geri gidiyorlar. Ancak kullanılmış otomobil satışı yapan firma yada kişiler kağıtları imzalamadan önce mekanik bir incelemeyi düşünmeli mi? Kesinlikle düşünmelisiniz, ve nedenlerimizi aşağıda özetledik.

Gizli Sorunlar

Basit bir test sürüşü, bir otomobil için fikir edinmenin güzel bir yolu olmasına rağmen, sertifikalı bir tamircinin gerçek bir denetimi yerine geçmez. Düzinelerce sorun, hatta pahalı olanlar, bir test sürüşünde gizlenebilir ve daha sonraları keşfedilmeyebilir. Bu nedenle, kullanılmış bir otomobil üzerinde ekspertiz yaptırmanızı öneririz, ancak üreticinin garantili sahip olduğu sertifikalı araçlarda istisna oluşturmaya razı olabiliriz. Aksi takdirde, ekspertiz süreci hayati bir önem taşır; birçok alım-satım yapan kurum yada kişi, maliyet veya güçlük nedeniyle bunu önlemektedir. Ancak, ekspertiz düşündüğünüz gibi pahalı ya da çok zor değiller.