Zynex Oto Ekspertiz

  1. el araç almak çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Özellikle dolandırıcıların bir numaralı sektörü olarak kullanılmaktadır. Sizlere boyalı arabayı boyasız diye ya da trafik kazası yapmış bir aracı kazasız olarak göstererek satmak isteyecek ve sizin zarar görmenize neden olacaklardır. Artık oto ekspertizler sayesinde bu tür dolandırıcılıkların önüne geçilmeye başlanmıştır. İzmit Oto Ekspertiz olarak güvenilir ve tarafsızlığımızla araçlarınızı dikkatle inceliyoruz.

Gelişen teknoloji kazalı ya da boyalı araçları hasarsız olarak göstermeye yetmektedir. Ancak İzmit Oto Ekspertiz yılların verdiği deneyim ile araç ne kadar düzenli onarıma girmiş olursa olsun gerçeği açığa çıkararak sizin gönül rahatlığıyla araç almanızı sağlamaktadrı.

Yeni araçların motorları kapalı bir kut gibidir ve ustası olmayan bir kimse motorun ne durumda olduğunu bilemez. İzmit Oto Ekspertiz her tülü motorun kontrolünü yaparak alacağınız aracın motoru hakkında sizlere yeterli bilgiyi verir.

  1. el araç alma niyetiniz varsa, almak istediğiniz arascı çok detaylı incelemesini yaptırarak alım satım işlemini gerçekleştirmelisiniz. Zynex İzmit Oto Ekspertiz ekibi olarak sizlerin almak istediğiniz aracın şanzuman ve elektronik arızalarının tespitini yapıyoruz. Sizlerin elle ve gözle farkedemeyeceği ancak tecrübeli ekibimizle ortaya çıkabilecek sorunları sizlere bildiriyoruz. Araç alım satımları için İzmit Oto Ekspertizi tercih etmelisiniz.

Almak istediğiniz aracın boya ve kaporta kontrolü, motorunun performans ve diğer elektrik , elektronik kontrolleri, fren ve amotisör kontrolü gibi kontrollerini yapıyoruz. Diğer taraftan son teknoloji olarak kullandığımız arıza tespit cihazıyla aracınızın, varsa elektronik arızalarını da tespit ediyoruz. Aracınızın kontrollerinden sonra ayrıca resmi kayıtları da kontrol edilmektedir. Aracınıza ait varsa tramer kaydı veya vergi borcu sizlere hepsini bildiriyoruz. Yani sizlerin gönül rahatlığıyla yeni aracınızı almanızı istiyoruz. Alıcı ve satıcıya araçla ilgili bilgilerin bulunduğu belgeleri veriyoruz.

İzmit Oto Ekspertiz ekibi olarak, yaptığımız kontrollerde her zaman tarafsız davranmaktayız. Tarafsız olmak bu işin ilk şartıdır. Ekspertiz yaptırırken sizlere farklı paketler sunmaktayız. Paketlerimiz sizin talepleriniz doğrultusunda düzenlenmektedir. 2. el araç almak istiyorsanız İzmit Oto Ekspertiz’i ziyaret edin, içiniz ve gönlünüz rahat bir şekilde araç sahibi olun.